Kurumsal Web Tasarımı

Göze hitap eden, etkileyici, baktıkça daha çok bakmak isteyeceğiniz, adeta sizi içine çeken tasarımlar müşterin de dikkatini çekiyor. Etkileyicilik gibi küçük detaylar daha fazla müşteri kazanabilmek için hem çok önemli hem de bir o kadar basit. Aslında sizler yani biz insanlar yapmamız gerekenleri gayet iyi biliriz, her şeyin farkındayızdır. Fakat genelde, nereden başlayacağımıza bir tülü karar veremiyoruzdur. İşte tam bu noktada, bu belirsizliğin içinde size yardımcı olacak bir metni okuyorsunuz, aradığınız şey bu metnin içinde mevcut, olevole.com’ un yardımı ile web siteniz istediğiniz görünüme ulaşabilir. Burada istenmeyen şey; kötü, zevksiz tasarımlardır. Dolayısıyla kurumsal, başarılı bir site olmak için sitenizin tasarımı oldukça önemlidir olevole.com tasarıma titizlikle özen gösterir. Biz az olan daha değerlidir mantığıyla hareket ederek çalışırız. Yapmanız gereken; sitenizin tasarımında karmaşık desenlerden, uyumsuz renkleri kullanmaktan kaçınmanız olacaktır. Birden fazla seçeceğin olması ziyaretçilerinizin kafasını karıştırabilir, karar vermekte zorlanmalarına sebep olabilir. Bu yüzden her zaman sade tasarımlar işimize daha çok yarayacaktır. Ayrıca insanlar bir amaçla sitenizi ziyaret edeceğinden, sitenin karmaşık tasarımıyla kafalarını karıştırmak da istemeyiz. Sitenizi oluştururken ya da oluşturduktan sonra şöyle bir etraflıca içeriğe göz gezdirir, gereksiz, aşırıya kaçan ayrıntıları temizleriz. Görseller bilinçaltın etkilemeye yardımcı olan en etkili araçlardan biridir. Sloganlarınızı, vermek istediğiniz mesajları görsel formata dönüştürerek daha çok insanı etkileyebilirsiniz. Ayrıca bu sayede mesajınız alıcıya daha kısa sürede iletilmiş olacaktır. Çünkü insanların çoğu okumak yerine resimlere bakmayı tercih eder. İçerik ne kadar özgün, ne kadar bilgi verici ve hatta ne kadar doğru olursa olsun, sıkıcılığa kapıldığı anda insanlar üzerindeki bütün etkisini kaybedecektir. Bu yüzden tekdüze ve herkeste olanı kullanmaktan vazgeçip; size özgü, yeni ve en önemlisi estetik tasarımlar üretmemenin ne kadar önemli olduğunun farkındayız.

Web Sitenizin Performansını Geliştirin

İnsanlar tarafından dikkat çekmek, değer kazanmak, daha çok müşteri ile bağlantı kurmak, satış gelirini artırmak ve sitesizde sürekli bir trafiğin oluşmasını istiyorsanız yapmanız gereken en önemli detay size bunları sağlayabilecek bir şirketle çalışmanız. Peki, bu şirket neden olevole.com olmasın? Yine burada ki en önemli noktalardan biri; arama Google arama sonuçlarında öncülerden biri olmak. Sitenizin ziyaretçi sayısını arttırmak için; Google arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmak hem sitenizin performansını hem de popülerleşmenize katkı sağlayacaktır. Bu popülerleşmeyi sağlayabilmek için önceden de belirttiğimiz gibi, size en iyi şekilde yardımcı olabilecek bir şirketle çalışabilirsiniz ya da basit kuralları takip edebilirsiniz. Bu basit kurallara örnek verecek olursak; her sitede olduğu gibi işimizi kolaylaştıracak, aradığımıza kısa sürede ulaşmamızı sağlayacak menüler vardır. Bu tarz menü, iletişim bilgileri ya da çeşitli alternatifleri ziyaretçilerinize sunarsanız ihtiyaçlarına kısa yoldan ulaşmalarını sağlayabilir ve daha çok ziyaretçi kazanabilirsiniz.

Verim

En iyi sonucu alabilmek için, arka planda ziyaretçilerinizin güvenebileceği bir grubun olduğunu onlara hissettirmek, bu güveni onlara sağlamak gerekir. İletişimi uygun yollarla ve açık bir şekilde gerçekleştirmeye özen göstermek de verimi sağlayacaktır. Karşılıklı ve başarılı işlerde kaliteli iletişimin olmazsa olmaz olduğunu onlara hissettirmek ve bunu en iyi şekilde gerçekleştirmek, size sunmak da temel prensiplerimizdendir. Verim kazanabilmek için olumlu ya da olumsuz her yorum değerlendirilmelidir ki başarı sağlansın. Tıpkı bizim hizmetlerimizde de yaptığımız gibi.

Her zaman söylediğimiz gibi “biz en iyisiyiz”, ve size yardım edebilecek nitelikle profesyonel ekiple birlikte en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.